bedava online psikolog - sanal psikolog ücretsiz psikolojik destek - internetten ücretsiz psikolojik yardım - internetten ücretsiz psikolojik destek

İnternetten Ücretsiz Psikolojik Destek Almak İster misiniz?

Spread the love

İnternetten ücretsiz psikolojik destek alabileceğinizi biliyor muydunuz? Ücretsiz sanal psikolog projemizle siz de deneyimli bir klinik psikolog ile bedava görüşme yapabilirsiniz. Psikolojik yardım, her insanın dönem dönem ihtiyaç duyabileceği bir uzman yardımıdır. Hayatımızda problemler artık bizi ve yakınlarımızı etkilemeye başladığında, sorunların çözümü için bir uzman desteği almaya ihtiyaç duyarız. Sanal psikoloğunuz, internetten ücretsiz psikolojik destek almaya ihtiyaç duyduğunuzda sizin yanınızda.

İnternetten Ücretsiz Psikolojik Destek Alabileceğiniz Durumlar

İnternetten hiçbir ücret ödemeden, tümüyle ücretsiz psikolog yardımı alabileceğiniz durumları şöyle sıralayabiliriz:

Kendinizi eskiye göre daha mutsuz, daha hüzünlü, daha endişeli, daha gergin ya da daha öfkeli hissediyorsanız, anlaşılmadığınızı ve insanların sizi anlamakta zorlandıklarını düşünüyorsanız bedava online psikolog yardımı alabilirsiniz.

İnsan yaşamındaki bazı geçiş dönemlerini atlatmak zordur. Bu dönemlerin kendine özgü zorlukları vardır ve bu yönü ile geçiş dönemleri online psikolojik destek almanın yararlı olduğu zamanlardır.

Çevremiz, yakınlarımız, sevdiklerimiz bazen bize yardımcı olmakta zorlanırlar. Bazense bize yardım edemeyeceklerini düşünürüz. Çevremizdekilerin bize yardım edebilmesinin çok zor olduğu, sağlıklı bir karar almamızda bize doğru yolu bulmamızda yardımcı olabilmelerinin zor olduğunu gördüğümüzde de ücretsiz online psikolojik yardım alabiliriz.

Geçmiş yaşantılarımızın bugün üzerinde büyük bir yük oluşturduğunu fark ediyorsak ve bu yüklerden kurtulmak için işe yarar bir adım atmak istiyorsak da psikolojik destek alabiliriz.

Bazılarımız yaşamın akışı sırasında çeşitli alışkanlıklar edinir, dünyamızı bunlarla sınırlandırırız. Örneğin sigara, alkol, madde bağımlılıkları bizim yaşamımızın önemli bir kısmını oluşturur. Bazılarımız için zarar veren, zehirleyici ilişkiler bir bağımlılık halinde sürüp gider. Bu bağımlılıkların tümü de insan sağlığına zararlıdır ve en mantıklı olan, bunlardan kurtulmanın bir yolunu bulmaktır. Bu konular hakkında da ücretsiz online psikolojik destek alabilirsiniz.

Evlilik ve çift ilişkinizde sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlar, yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa, bunlar hakkında ücretsiz online psikolog yardımı alabilirsiniz.

Sınav kaygısı, panik atak ve panik bozukluk, okb, depresyon gibi çok yaygın görülen psikolojik sorunlar hakkında bir uzman klinik psikoloğa danışmak isterseniz de bedava psikolog hizmetinden yararlanabilirsiniz.

bedava online psikolog - sanal psikolog ücretsiz psikolojik destek - internetten ücretsiz psikolojik yardım - internetten ücretsiz psikolojik destek
İnternetten ücretsiz psikolojik destek almak ister misiniz?

Bedava Online Psikolog Hizmeti Almak İstiyorsanız

Ücretsiz online psikolog hizmeti almak için size burada vereceğimiz bilgileri takip etmeniz yeterlidir. Burada göstereceğimiz yolu takip ettiğinizde siz de bedava online psikolog görüşmeniz için randevu alacaksınız.

Sanal Psikolog Ücretsiz Psikolojik Destek Veriyor

Sanal psikolog ücretsiz psikolojik destek hizmetinden yararlanmak için öncelikle aşağıda verdiğimiz sayfada yardım almak istediğiniz konuyu istediğiniz gibi anlatın. Durum hakkında online psikoloğunuzun bilmesi gerektiğini düşündüğünüz bilgileri vermeniz, yapacağınız online görüşmenin verimli geçmesi açısından önemlidir. Kimlik bilgileriniz yayımlanmayacaktır. Sayfada anlattığınız sorun okunup incelendikten sonra eğer herhangi bir kimlik bilgisi (Soyadınız veya sizin başkalarınca tanınmanıza neden olabilecek her tür bilgi) verdiyseniz bu bilgiler gizlenecektir. Bu uygulama, sizi koruma amaçlı olarak yapılmaktadır.

İnternetten Ücretsiz Psikolojik Yardım Almak İçin

Yazımızın en başından beri size bahsettiğimiz internetten ücretsiz psikolojik destek almak için yapmanız gereken, aşağıda gördüğünüz Online Psikolog linkine tıklamak ve açılan sayfanın sonundaki soru bölümüne yardım almak istediğiniz konuyu anlatmanızdır. Yardım almak istediğiniz konuyla ilgili yazınız okunduktan sonra size bedava online psikolog randevunuz için bir mail gönderilecektir. Soru yazdığınız sayfada e-mail bölümüne kullandığınız e-posta adresinizi girmeyi unutmayın. Siz sorununuzdan bahsettiğiniz yazıyı yazdıktan sonra en kısa zamanda internetten ücretsiz psikolojik destek vermek üzere bir randevu oluşturulacaktır. Yapacağınız görüşmede uzman klinik psikoloğumuza vereceğiniz tüm bilgiler gizli kalacaktır. Görüşmeniz 15 dakika sürecektir ve klinik psikologla birlikte bir değerlendirme seansı şeklinde gerçekleştirilecektir.

İnternetten ücretsiz psikolojik destek için tıklayın:

Online Psikolog

2 thoughts to “İnternetten Ücretsiz Psikolojik Destek Almak İster misiniz?”

  1. Merhaba. Ben ücretsiz online psikolog yardımı almak istiyorum ama yazıdaki açıklamanızı anlayamadım. Benim sorunum tükenmişlik sendromuna benziyor. Hayatta geldiğim konumdan, yaptığım işlerden, insanlarla olan ilişkilerimden… Özetle yaşamımdaki sahip olduklarımdan keyif almıyorum, yakınlarıma da sert davranıyorum bu sebeple dürekli yalnız kalıyorum. Benim yanımdaa olmalarına ihtiyacım olduğunda ise ben onları uzaklaştuırdığı, ittirdiğim için yanıma yaklaşamıyorlar. Aynı durum iş yerim için de aynen geçerli. İş arkaraşlarım bana ulaşmakta zorlandıklarını söylüyorlar. Bir süredir bu durumdayım ve durumundan memnun değilim. Online psikolog yardımı alabilir miyim? Ben de ücretsiz yardım istiyorum. Teşekkürler…

  2. Merhabalar. Ücretsiz online psikolojik destek almak istiyorum. Esimden yeni bosandım ve kendimi kotu hissediyorum. Üzüntü ve bunaltım, bazen de öfkem oluyor. Yardim için ne yapmaliyim teşekkurler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir