online psikolog - online psikolog desteği

İnternetten Ücretsiz Psikolojik Destek Almak İster misiniz?

İnternetten ücretsiz psikolojik destek alabileceğinizi biliyor muydunuz? Ücretsiz sanal psikolog projemizle siz de deneyimli bir klinik psikolog ile bedava görüşme yapabilirsiniz. Psikolojik yardım, her insanın dönem dönem ihtiyaç duyabileceği bir uzman yardımıdır. Hayatımızda problemler artık bizi ve yakınlarımızı etkilemeye başladığında, sorunların çözümü için bir uzman desteği almaya ihtiyaç duyarız. Sanal psikoloğunuz, internetten ücretsiz psikolojik destek almaya ihtiyaç duyduğunuzda sizin yanınızda.

İnternetten Ücretsiz Psikolojik Destek Alabileceğiniz Durumlar

İnternetten hiçbir ücret ödemeden, tümüyle ücretsiz psikolog yardımı alabileceğiniz durumları şöyle sıralayabiliriz:

Kendinizi eskiye göre daha mutsuz, daha hüzünlü, daha endişeli, daha gergin ya da daha öfkeli hissediyorsanız, anlaşılmadığınızı ve insanların sizi anlamakta zorlandıklarını düşünüyorsanız bedava online psikolog yardımı alabilirsiniz.

İnsan yaşamındaki bazı geçiş dönemlerini atlatmak zordur. Bu dönemlerin kendine özgü zorlukları vardır ve bu yönü ile geçiş dönemleri online psikolojik destek almanın yararlı olduğu zamanlardır.

Çevremiz, yakınlarımız, sevdiklerimiz bazen bize yardımcı olmakta zorlanırlar. Bazense bize yardım edemeyeceklerini düşünürüz. Çevremizdekilerin bize yardım edebilmesinin çok zor olduğu, sağlıklı bir karar almamızda bize doğru yolu bulmamızda yardımcı olabilmelerinin zor olduğunu gördüğümüzde de ücretsiz online psikolojik yardım alabiliriz.

Geçmiş yaşantılarımızın bugün üzerinde büyük bir yük oluşturduğunu fark ediyorsak ve bu yüklerden kurtulmak için işe yarar bir adım atmak istiyorsak da psikolojik destek alabiliriz.

Bazılarımız yaşamın akışı sırasında çeşitli alışkanlıklar edinir, dünyamızı bunlarla sınırlandırırız. Örneğin sigara, alkol, madde bağımlılıkları bizim yaşamımızın önemli bir kısmını oluşturur. Bazılarımız için zarar veren, zehirleyici ilişkiler bir bağımlılık halinde sürüp gider. Bu bağımlılıkların tümü de insan sağlığına zararlıdır ve en mantıklı olan, bunlardan kurtulmanın bir yolunu bulmaktır. Bu konular hakkında da ücretsiz online psikolojik destek alabilirsiniz.

Evlilik ve çift ilişkinizde sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunlar, yaşam kalitenizi olumsuz yönde etkiliyorsa, bunlar hakkında ücretsiz online psikolog yardımı alabilirsiniz.

Sınav kaygısı, panik atak ve panik bozukluk, okb, depresyon gibi çok yaygın görülen psikolojik sorunlar hakkında bir uzman klinik psikoloğa danışmak isterseniz de bedava psikolog hizmetinden yararlanabilirsiniz.

bedava online psikolog - sanal psikolog ücretsiz psikolojik destek - internetten ücretsiz psikolojik yardım - internetten ücretsiz psikolojik destek
İnternetten ücretsiz psikolojik destek almak ister misiniz?

Bedava Online Psikolog Hizmeti Almak İstiyorsanız

Ücretsiz online psikolog hizmeti almak için size burada vereceğimiz bilgileri takip etmeniz yeterlidir. Burada göstereceğimiz yolu takip ettiğinizde siz de online psikolog desteği için randevu alacaksınız.

Sanal Psikolog Ücretsiz Psikolojik Destek Veriyor

Sanal psikolog ücretsiz psikolojik destek hizmetinden yararlanmak için öncelikle aşağıda verdiğimiz sayfada yardım almak istediğiniz konuyu istediğiniz gibi anlatın. Durum hakkında online psikoloğunuzun bilmesi gerektiğini düşündüğünüz bilgileri vermeniz, yapacağınız online görüşmenin verimli geçmesi açısından önemlidir. Kimlik bilgileriniz yayımlanmayacaktır. Sayfada anlattığınız sorun okunup incelendikten sonra eğer herhangi bir kimlik bilgisi (Soyadınız veya sizin başkalarınca tanınmanıza neden olabilecek her tür bilgi) verdiyseniz bu bilgiler gizlenecektir. Bu uygulama, sizi koruma amaçlı olarak yapılmaktadır.

İnternetten Ücretsiz Psikolojik Yardım Almak İçin

Yazımızın en başından beri size bahsettiğimiz internetten ücretsiz psikolojik destek almak için yapmanız gereken, aşağıda gördüğünüz Online Psikolog linkine tıklamak ve açılan sayfanın sonundaki soru bölümüne yardım almak istediğiniz konuyu anlatmanızdır. Yardım almak istediğiniz konuyla ilgili yazınız okunduktan sonra size bedava online psikolog randevunuz için bir mail gönderilecektir. Soru yazdığınız sayfada e-mail bölümüne kullandığınız e-posta adresinizi girmeyi unutmayın. Siz sorununuzdan bahsettiğiniz yazıyı yazdıktan sonra en kısa zamanda internetten ücretsiz psikolojik destek vermek üzere bir randevu oluşturulacaktır. Yapacağınız görüşmede uzman klinik psikoloğumuza vereceğiniz tüm bilgiler gizli kalacaktır. Görüşmeniz 15 dakika sürecektir ve klinik psikologla birlikte bir değerlendirme seansı şeklinde gerçekleştirilecektir.

 

ÖNEMLİ

Lütfen sahte e-posta adresleriyle, sahte isimlerle ya da başkalarının e-posta adresleri ile mesaj bırakmayınız. Bu tür durumlarla çok sık karşılaşıyoruz ve bu sitede sağlamaya çalıştığımız ücretsiz psikolojik destek hedefine ulaşmamız engellenmiş oluyor.

İnternetten ücretsiz psikolojik destek için aşağıdaki Online Psikolog  bağlantısını tıklayın. Açılan sayfanın soru bölümüne sorununuzu birkaç cümleyle anlatın ve “15 dakika ücretsiz destek istiyorum” yazın. Bu işlemleri tamamlamanızdan kısa süre sonra sizle iletişime geçilecektir.

Online Psikolog

16 thoughts to “İnternetten Ücretsiz Psikolojik Destek Almak İster misiniz?”

 1. Merhaba. Ben ücretsiz online psikolog yardımı almak istiyorum ama yazıdaki açıklamanızı anlayamadım. Benim sorunum tükenmişlik sendromuna benziyor. Hayatta geldiğim konumdan, yaptığım işlerden, insanlarla olan ilişkilerimden… Özetle yaşamımdaki sahip olduklarımdan keyif almıyorum, yakınlarıma da sert davranıyorum bu sebeple dürekli yalnız kalıyorum. Benim yanımdaa olmalarına ihtiyacım olduğunda ise ben onları uzaklaştuırdığı, ittirdiğim için yanıma yaklaşamıyorlar. Aynı durum iş yerim için de aynen geçerli. İş arkaraşlarım bana ulaşmakta zorlandıklarını söylüyorlar. Bir süredir bu durumdayım ve durumundan memnun değilim. Online psikolog yardımı alabilir miyim? Ben de ücretsiz yardım istiyorum. Teşekkürler…

  1. Mrb yeşim bende aynı sorunları yaşıyorum normalde özgüveni cok yüksek biriyimdir fakat bir ameliyat geçirdim öncesinde de vardı ama ameliyattan sonra tamamen yazdığın herseyi çok şiddetli şekilde yaşamaya başladım istersen birbirimizi dinleyerek yardımcı olabiliriz.

 2. Merhabalar. Ücretsiz online psikolojik destek almak istiyorum. Esimden yeni bosandım ve kendimi kotu hissediyorum. Üzüntü ve bunaltım, bazen de öfkem oluyor. Yardim için ne yapmaliyim teşekkurler.

  1. Eser merhaba. Burada belirttiğin durumu https://serhatdamar.com/online-psikolog/ adresindeki yazının sonunda yer alan soru bölümüne yaz ve bu şekilde 15 dakika internet üzerinden psikologla görüşme hizmetinden yararlanabilirsin. Yaşadığın durumu bu sayfaya değil, yazmış olduğum linkteki sayfaya yapmalısın. Linki tıkladığında açılan yazının sonunda bir yorum bölümü var. Oraya yaz.Durumunla ilgili bilgiyi yazdıktan sonra da “15 dakika ücretsiz online psikolog görüşmesi hizmetinden yararlanmak istiyorum” diye belirtmen yeterlidir. En kısa sürede sana e-posta yoluyla ulaşılarak psikologla internet üzerinden görüşebileceksin. Selamlar.

  1. Musa merhaba. yardım için biraz yukarıda Online Psikolog linkine tıklayıp, açılan sayfanın sonunda ayrılan bölümde yaşadığın sorunla ilgili bilgi vermen, yani yorum yapman gerekiyor. Durumunla ilgili bilgi ver, ve 15 dakika ücretsiz online psikolog görüşmesi yapmak istediğini belirt. Sana en kısa sürede e-posta yoluyla ulaşılacaktır. Yorumları bu sayfaya değil, verdiğimiz linkteki sayfaya yapıyoruz.

 3. Merhaba rahatsiz ediyorum ama ben bisey sorucaktim boyle dusunurken hayal ederken hep kesici aletleri dusunne insan bogma vs gibi ama yapamama sadefe dusunup hayal etmek asiri derecede asabilik hazmedememe durumunda zarar verme vurma sıkam gibi sizce bir sorun varmidir?

 4. Depresyon belirtileri gibi görünüyor endişeliyim ve canım gerçekten bir şeyler yapmak istemiyor

  1. Aslıhan sen de altta, Selin’in sorusuna yazmış olduğum cevapta yer alan adresteki yazının soru bölümüne sorabilir misin? Yazdığın yoruma bir uzman psikolog cevap veriyor. Bizim sitemiz sadece bu hizmeti duyuruyor.

 5. Benim kafam çok karışık kendimi çok mutsuz ve yanlış hissediyorum başka bir yere taşınmak istiyorum eşim önce tamam deyip beni umutlandırıyor sonra vazgeçiyor bu da beni çok üzüyor onu nasıl yola getirirdim bilmiyorum çok yoruldum her şeyi bitirip gitmek istiyorum ama çocuklarım var yapamam kafam çok karışık

 6. Merhaba benim sorunum tükenmişlik sendromu sanırım hic bir seyden mutlu olamıyorum yataktan çıkmak istemiyorum bor kaç gündür olmeyi düşünüyorum nolur bana yardım edin tabi bunlara sebep bir sürü şey var

 7. Ailem beni hiç anlamıyo hiç bişeye izin vermiyolar napsam suç oluyor bende hata bulmaya çalışıyolar çok yoruldum bunun için kendimi jiletledim ben

 8. Merhaba 3 yillik evliyim 8 senedir birbirimizi taniyoruz esimle esim beni os yerinde kardesim dedigi kizla aldatti bi sabah telefonuna bakma ihtiyacında bulundum ve gorduklerim beni mahvetti 8 aylik hamileyim aldattigi kisi evime dugunume gelen 2 yil beraber calistigimiz tanidikti ve onunda 8 yildi suren bir ikiskisi var yeni nisanlandin aklim almiyor kabullenemiyorum esim pisman etrafimdan ayrilmiyor vicdanim sizladi demesi beni iyice delirtiyor 1 yila askin aralarinda cinsek temas ask mesajlari o zaman heyecandan vicdaninin sesini duyup kulak arkasi etmis ben yuvami kurtarmka istiyorum sensiz yapamam seni birakamam sozleri senden vazgecsem ceker giderim mucadele edicem demesi beni iyice boskuga itiyor unutamiyorum bu stresten erken dogum riski tasidim simdi ise ofkem huzme dondu icim aciyor kimseye bu kadar detayli anlatamiyrm saglikli karar veremiyrm bana yardimci olurmusunuz ve aldattigi kisi gercekten elle tutulur bi yani olmazken simdi onu unnuttum ofke bile duymuyrm diyor

 9. Arkadaslar mrb sizden de düşüncelerinizi alabilirim benim eski sevgilim var 1 yıl kadar çıktık ayrılık kötü bir sekilde bana msj atıyor ve elimde çok kötü şeylerin var diyip pisikolojimi çok etkiliyor ve bunu hep yapiyor lutfen bana fikir verin kafayı yiyecem piskolojim altüst oldu lütfen yardim edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir